בעקבות השטפונות: אי אפשר לקנות הארדיסקים אוק24

תגיות

Related Posts

Share This

בעקבות השטפונות: אי אפשר לקנות הארדיסקים

עקב השטפונות בתאילנד נוצר מחסור גלובלי חסר תקדים בכל הקשור לדיסקים קשיחים פנימיים, ולא ניתן לקנות כאלה בחנויות בישראל. כך עולה מתלונות של גולשים שנשלחו לאימייל האדום, וממסמך פנימי של רשת מחשבים גדולה והגיע לידי ynet.

"לכל הסניפים שימו לב", נכתב במסמך, "עקב מחסור חמור בדיסקים קשיחים פנימיים בכל הגדלים, חל איסור חמור למכור לצרכנים דיסקים בודדים אלא אם הם חלק ממערכת מחשב שלמה. בכל הקשור לדיסקים חיצוניים ניתן להמשיך ולמכור אותם ללא בעיה".

מחברת "בנדא מגנטיק" נמסר בתגובה: "אנו מאשרים כי עקב השטפונות שפגעו בכל מפעלי הייצור של דיסקים קשיחים נוצר בבת אחת מחסור חמור של המוצר. אנו מרגישים את החוסר ברמה מיידית בכך שאין כלל ייבוא של דיסקים קשיחים בגלל הפגיעה במפעלים, וחשוב לציין כי המדובר על כל היצרניות שמיקמו את המפעלים באזור מוכה האסון." חברת "בנדא" הוסיפה כי המצב כה חמור עד שאין אפילו צפי מתי יחודש הייבוא של הדיסקים.

"אנשים באים לסניף והם בהלם שאין את המוצר הכה חשוב הזה" מוסיף מנהל חנות ברשת המחשבים המדוברת. "אנחנו לא מסתירים את העובדה שאין לנו את המוצר למכירה ללקוחות מזדמנים, אלא רק כחלק ממערכת מחשב שלמה".

לכתבה המלאה: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4138349,00.html